Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Północ Nieruchomości Nowy Targ

Szaflarska 25 Nowy Targ

Mapa

723 223...

723 223 253

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

Chcesz sprzedać nieruchomość?

15

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Północ Nieruchomości Nowy Targ

Filtruj

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 465 m²

Są domy, które mają metraż. I są takie, które mają historię, duszę i klimat, którego nie da się odtworzyć nową budową. Ta nieruchomość...

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł335 m² 8 805,97 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:930 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna funkcjonujący pensjonat z ugruntowaną pozycją na rynku, bazą stałych, powracających klientów...

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł396 m² 7 297,98 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Na sprzedaż wolnostojący budynek użytkowy z funkcjonującą restauracją/ salą bankietową. Położony w atrakcyjnym miejscu w Pcimiu,...

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł402 m² 1 241,29 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Nowym Targu rejon ul. Podtatrzańskiej oraz osiedla...

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł106,80 m² 11 704,12 zł/m²

Mikołaj Bednarczyk

Mikołaj Bednarczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom położony w malowniczej miejscowości Czarna Góra (gmina Bukowina Tatrzańska), w jednym z najbardziej...

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł2 500 m² 1 200 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:8 284 m²

Na sprzedaż rozbudowany kompleks hotelowo-rehabilitacyjny z krytym basenem i pełnym zapleczem technicznym, położony w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

205 000 zł1 813 m² 131,83 zł/m²

Mikołaj Bednarczyk

Mikołaj Bednarczyk

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1813 m , położona w miejscowości Toporzysko (gmina Jordanów, powiat suski). To propozycja dla...

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł560 m² 6 964,29 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:723 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, usytuowana w jednym z najbardziej rozpoznawalnych i turystycznie...

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Poronin,małopolskie

2 640 000 zł167,40 m² 15 770,61 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych domów, położonych na jednej, w pełni zagospodarowanej działce...

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²320 m² 12 000 zł

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Na wynajem wolnostojący budynek użytkowy z funkcjonującą restauracją/ salą bankietową. Położony w atrakcyjnym miejscu w Pcimiu,...

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł1 151 m² 233,71 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Harklowa, obejmująca działki ewidencyjne nr 236/7, 237/5 oraz 242/5, które...

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł380 m² 1 894,74 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 m²

Na sprzedaż jedyne takie gospodarstwo rolne na Podhalu! To oferta która nie zdarza się często - w okolicy trudno znaleźć działki o takiej...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł940 m² 234,04 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana wraz z dodatkowymi działkami rolnymi i leśnymi, położonymi w tej samej miejscowości- sprzedawane wyłącznie...

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem mieszkanie - świeżo po remoncie. Lokalizacja: jordanów ul. Piłsudskiego Powierzchnia: 40m2 (dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym,...

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł530 m² 1 688,68 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:293 m²

Na sprzedaż budynek z dużym potencjałem inwestycyjnym, położony w miejscowości Pyzówka (powiat nowotarski), w spokojnej i dobrze...

Szczegóły ogłoszenia

2 495 000 zł300 m² 8 316,67 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:749 m²

Na sprzedaż budynek o charakterze pensjonatowym z widokiem na Tatry Szaflary, ul. Augustyna Suskiego Ta nieruchomość daje realną swobodę wyboru...

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł52,63 m² 18 905,57 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w Zakopanem, w renomowanym kompleksie Viva Maria, łączącym komfort prywatnego wypoczynku...

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 539 m² 142,95 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1539 m , zlokalizowana w miejscowości Toporzysko, w gminie Jordanów. Numer...

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł4 525 m² 13,26 zł/m²

Patrycja Prylińska

Patrycja Prylińska

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna w miejscowości Sieniawa (gm Raba Wyżna) Powierzchnia działki: 4525m2 Nr ewid. działki 1570/48, 1570/7 Brak formalnego...

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł48,33 m² 10 945,58 zł/m²

Konrad Budzyk

Konrad Budzyk

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,33 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w bloku przy ul. Sikorskiego 7 w Nowym Targu....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij